Vítejte v penzionu Fořtovna

Penzion Fořtovna leží 20km severně od Písku, na hranici rozsáhlých lesních porostů v nádherných Jižních Čechách.
Fořtovna je penzion s přátelskou a neformální atmosférou. Máte na výběr ze 3 samostatných pokojů s vlastní koupelnou nebo třípokojový apartmán. Každý pokoj má svůj osobitý charakter. Celková kapacita je 21 osob.

V domě je Vám k dispozici klenutá jídelna, prostorná kuchyně, salónek Vagon a velká Knihovna s krbem. Dům obklopuje rozlehlá zahrada, najde každý svůj prostor pro hru i zákoutí pro odpočinek. Je zde otevřené ohniště, gril, altán, travní volejbalové hřiště, stolní tenis, houpačky, parking.

Ubytování Fořtovna Cerhonice je tu pro hosty, kteří touží po klidném místě, daleko od hluku a každodenního shonu. Užijte si uvolnění různými způsoby. 5000 m2 zahrada a sto let staré stromy poskytují stín, ale také slunná místa a možnost posedět večer u táboráku. Krajina nabízí, mimo jiné, dlouhé procházky v nedalekém lese, kolem rybníků a přes louky a pole.

Pro aktivní odpočinek vedou přímo kolem cyklostezky a trasy pro horská kola. A nová asfaltová silnice, která vede do luk a polí kolem nedalekého Nového rybníka je ideální pro jízdu na kolečkových bruslích.
Pěší turistika, jízda na kole a in-line bruslení přímo od vchodu!
V blízkém okolí penzionu se nacházejí historické památky, jako například hrad Zvíkov, zámek Orlík, královské město Písek, které rozhodně stojí za to navštívit.

https://youtu.be/22iptwy8NEc

Cyklotoulky